Filip Zoubek | OneMan Show

sólový program frontmana The Blues Q

Frontman skupiny The Blues Q - Filip Zoubek  vystupuje také se svým sólovým programem vhodným i na menší podia, soukromé oslavy a nebo vernisáže. Ovšem nenechte se zmást jeho názvem OneMan SHOW" je sice komorní verzí repertoáru, který znáte také od The Blues Q, ale svou atmosférou si v ničem nezadá s koncerty celé kapely. 

Filip hraje většinou na akustické nástroje a doprovází se sám pomocí živě nahrávaného looperu. Netradičním a nápaditým způsobem pracuje s kytarovými a vokálními efekty, třeba takový WAH-WAH pedál, známý jako "kvákadlo" používá jako jeden z mála kytaristlů v neuvěřitelném spojení s akustickou kytarou. 

Skutečným zážitkem bylo Filipovo účinkování na koncertu v pražském Paláci Hybernia "Země vzdálená" kde v roce 2012 vystoupil s uznávaným africkým umělcem Solo Dja Kabakem po boku českých hudebních legend, Michala Pavlíčka a Kamila Střihavky a Báry Basikové s 85ti členným filharmonickým orchestrem a pěveckým sborem.

Filip pro nás objevuje i kouzlo hry na ručně vyrobené CigarBoxGuitars, "kytary" z různého harampádí a krabic od doutníků, které na českých pódiích uslyšíte jen málokdy.

Příležitostně a tak trochu nevyzpytaleně si na podium na pomoc zve i diváky z hlediště a další zajímavé hudební hosty. 

...a to je prostě jízda, kterou musíte zažít na vlastní kůži" 

OneMan Show Booking & Info